1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kapadokya'da Balayı/tatil

'Balayı - Seyahat' forumunda sinem26 tarafından 27 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. tweety16

tweety16 Aktif Üye+

güzel olucak inşallah güzel :) :)

illedesenŞB bunu beğendi.
  2. illedesenŞB

illedesenŞB Yeni Üye

inşallah canım :dua:)

tweety16 bunu beğendi.
  3. sinem26

sinem26 Aday Üye

Kızlar merhabalar uzun zamandır girmiyordum :) hemde baya uzun zamandır ama artık bende aktif olucam :) düğünüm oldu 1 seneyi devirdik balayına kapadokyaya gittik iyikide gitmişim o kadar cok memnun kaldım ki anlatamam size otelimin adı Karlık Evi uçhisarda gerçekten eviniz gibi herseyde cok memnun kaldık eşimle oteldeki çalışanlar cok iyi ve misafir perver tura hiç gerek yok bence tursuz daha güzel geziliyor hatta oteldeki saolsun yetkili kişi bukem hanım bize nereli gezmeliyiz nerde ne yemeliyiz uygun ama temiz güzel yerlerin hepsini söyledi tek tek ben cok memnun kaldım tavsiyemdir sizede :)

sewos bunu beğendi.
  4. sewos

sewos İnci Üye+

yaaa öyle mi :) biz de bir ay sonra orda olacağız balayında güzel bir yorum okumak ne hoş yaa teşekkür ederim :)

5. meryem01

meryem01 Uzman Üye+

Bizde balayina kapadokyaya gidicez yolculuk ekim 10 ordayiz donuste fikirlerimi paylaşirimmm :guzellik

sewos bunu beğendi.
  6. sewos

sewos İnci Üye+

çok iyi olurrrr cnmm:) karlık evine mi gidiyorsunuz?:)

meryem01 bunu beğendi.
  7. meryem01

meryem01 Uzman Üye+

Canimm daha neyle karsilasacagimu bilmyrm eltim dugun hediyesi diye ayarlamiş

sewos bunu beğendi.
  8. Aromatikbitki

Aromatikbitki Yeni Üye

Bizimde Karlıkevi Kapadokya erken rezervasyon yaptırdık Mayıs ayından orda olucaz nasipse. Sizden deneyimlerinizi almak isterim :)

ysmnçtn ve sewos bunu beğendi.
  9. sewos

sewos İnci Üye+

tabii :) inşallah ben de merakla bekliyorum odaları filan cok hoşuma gitti internetten :) @Aromatikbitki

10. ysmnçtn

ysmnçtn Yeni Üye

Merhaba canım biz de Kapadokya düşünüyoruz temmuzda düğünümüz fiyatlar nasıldı canım erken rezervasyon için araştırmadayım bende

11. bftmnr

bftmnr İnci Üye+

Merhaba bizde rezervasyon yaptıralı 1 ay kadar oldu. Avanos da Rivirside Mansion , yorumlar harika. Nedense içim çok rahat , inanılmaz ilgili otel sahipleri. Biz fotoğraf çekimimizi de orada yapmaya karar verdik. Şimdi heyecanla bekleme zamanı =)

12. Sinem_469

Sinem_469 Yeni Üye

Bende nisanin 3 ünde gitmek istiyorum balayi icin kapadokya ya hava nasıl olur acaba kızlar

13. bftmnr

bftmnr İnci Üye+

Mutlaka serin olacaktır ama baharda atmosfer bambaşka.. Ki Akdeniz , Ege de serin oluyor o tarihlerde. Bence Kapadokya doğru bir seçim olur =)

14. Sinem_469

Sinem_469 Yeni Üye

inşallah güzel olur teşekkür ederimmm

15. ysmnçtn

ysmnçtn Yeni Üye

ıhlara konaklarına gittiniz mi acaba bende oraya bakıyorum iyi görünüyor aslında

Sinem_469 bunu beğendi.
  16. ysmnçtn

ysmnçtn Yeni Üye

17. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

yok canım gitmedik, deniz tatilini tercih ettik balayında :D

18. serappss

serappss Yeni Üye

Merhaba, benim düğünüm de mayısta ve karlik evine balayi icin rezervasyon yaptırdık. Çok araştırma yaptım Nevşehirde balayina nereye gidilir diye, giden herkes çok memnun kalmış karlik evinden. Hatta şimdiden uçak biletlerini bile aldik=)

ysmnçtn bunu beğendi.
  19. aysepolat

aysepolat Yeni Üye

Eşimle uzun süre yaptığımız araştırmalar sonucunda kapadokya da karar kıldık.Ve kapadokya ya vardığımızda hayatımızın en doğru kararını verdiğimizi anladık.Kapadokya anlatılmaz inanın sadece yaşanır.Rüya gibi bir balayı geçirdik.Tabi balayımızı rüya gibi geçirmemizde en büyük faktör konaklama yaptığımız kapadokya ıhlara konakları oldu.otele ayak bastığımızdan itibaren anladık ki doğru yerdeyiz.Tam bir profesyoneller güler yüzleri muhteşem odaları lezzetli yemekleri ve tabi turları profesyonel rehberler sizi sabah alıyor ve akşama kadar her ayrıntıyı anlatarak gezdiriyorlar.Gerçekten muhteşemdi.

ysmnçtn, pembisgelin ve sezinogün bunu beğendi.
  20. pembisgelin

pembisgelin İnci Üye+

Kapadokya harika bir yer ben sürekli giderim kafa dinlemeye gezmeye hic doyamiyorum . Orda kötü bir yer oldugunu düşünmüyorum. Masal gibi beenim icin her gittigimde bir kere daha aşık oluyorum :)

Bu Sayfayı Paylaş