1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Izmir'deki Düğün Mekanları

'Düğün Mekanı' forumunda prensesmimi tarafından 25 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. GHSARAC

GHSARAC Üye+

Kızlar merhaba nasipse Mayıs ta düğün düşünüyoruz yemekli ve 500-600 kişi olacak hava anlamında risk alma taraftarı Değilim önerilerinizi benimle paylaşırsanız cok sevinirim ☺️☺️

2. Usyank

Usyank Yeni Üye

Fiyat konusunda bilginiz varmı?

3. Asyamelisa

Asyamelisa Yeni Üye

3500 canım

4. ozlem392

ozlem392 Uzman Üye+

Bizde aynı sizin durumunuzdayız canım çiğli de oturuyoruz paşakule düğün salonunu tuttuk 2 ay önce 750 kişilik mayıs ayı için peşin para verince 2000tl ye işi bağladık

5. Yldzmtl

Yldzmtl Aday Üye

Kizlar Salonu tuttuk nihayet :) kirdigunu yapıyoruz nasipse :)

6. Cansu demir

Cansu demir Yeni Üye

Canim ben haftaici 3.000 tl ye homeros vadisinde yalım garden diye bir düğün salonu tuttum temmuz ayinda serin havadar park sorunu yasamayacaginiz ve sahiplerinin cok ilgili oldugu bir salon ve tam bir kir dugunu olacak gidip gormeni tavsiye ederim

7. bircanburak

bircanburak İnci Üye+

bizde Dünya Barış Anıtı'nda yapıcaz düğünümüzü. körfez manzaralı kır düğünü olacak. :)

Aylin bunu beğendi.
  8. SimgeS

SimgeS Yeni Üye

Merhaba bizde bir sürü yer gezdik İzmir'de Pınarbaşı olsun İnciraltı olsun hepsinden tek tek fiyat aldık. Biz 250 kişi ve yemekli bir düğün yapacağız. Fiyatlar Pınarbaşı'nda oldukça uygun İzmir'de en uygun fiyata düğün yapabileceğiniz yer oradaki düğün salonları. İnciraltına gidince arada uçurumlar var diyebilirim 8.000-9.000 kadar fark etti net bir şekilde. Ama biz en sonunda Bostanlı Vilayetler Evini tuttuk ki aslında gezdiklerimiz arasında en pahalısı oydu :) Ama Karşıyakada oturduğumuz için yakın olması bize cazip geldi artı olarak o gün bize bir balayı odası hediye ediyorlar gün boyu orda hazırlanıp gece o yorgunlukla dönmek yerine ilk gecemizi orda geçirebileceğiz. Mekan bence çok güzel daha düğünüm gerçekleşmedi ama herşeyin süper olacağına eminim çünkü devlete ait bir kurum olduğu için yiyeceklerin tazeliği restaurantın temizliği ortamın kalitesi kendini hemen belli ediyor. Nişanıma gelince Onuda Bostanlı Hakim Evinde yapmıştık. En üst katta Panorama restaurant bölümü var orayı komple kapatmıştık inanılmaz güzel bir Deniz manzarası eşliğinde süper bir nişan olmuştu oda yemekliydi ve fiyatları oldukça uygundu. :begendim

9. Taşçaynar

Taşçaynar Aktif Üye+

Dünya barış anıtından memnun kaldın mı acaba?

10. bircanburak

bircanburak İnci Üye+

evet hemde çok. ve düğüne katılan herkes çok beğendi.

11. Taşçaynar

Taşçaynar Aktif Üye+

Kına gecesi için orayı düşünüyorum ama hakkında pek bir bilgim yok. Ne bileyim hizmetleri, yemekleri, organizasyonu, fiyatları, dikkatini çeken şeyleri ve nelere dikkat etmem gerektiğini öğrenmek istiyorum. Ne kadar zaman önceden tutmuştunuz bir de ?

12. bircanburak

bircanburak İnci Üye+

8-9 ay öncesinden 5000 tl ye tuttuk. Masalara içecek, pasta servisi vardı. istediğin renk masa sandalye giydirmesi yapıyorlar. görevliler fır dönüyor etrafta. orkestradan endişeliydim ben acaba nasıl diye çok şükür herkesi deli gibi eğlendirdi. ben memnun kaldım açıkcası ve önümüzdeki sene için birkaç tanıdığımız tuttu bile salonu. yakınsa eğer gidip bir gör konuş derim

13. Taşçaynar

Taşçaynar Aktif Üye+

Teşekkür ederim :)

bircanburak bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş