1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Gelinlik Bakmaya Ne Zaman Ve Nasıl Başlanmalı?

'Gelinlik' forumunda Seda tarafından 10 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. cikolatalikek

cikolatalikek İnci Üye+

Benim de kısmet olursa 14 mayısta canım. Biz gelinliği, bindallıyı, kına elbisesini, damatlığı kasımda seçtik. Gelinlikçiyle anlaştık ocakta da provam var. Hem 2017 fiyatları gelmeden anlaşalım dedik hem de daha çok işimiz var hazır beğenmişken kafam karışmadan alalım dedik. Sen de bir an önce bakmaya başla bence ilerleyen zamanlarda iki ayağın bir pabuca girmesin derim :D:p

Denizİpek bunu beğendi.
  2. cikolatalikek

cikolatalikek İnci Üye+

Kesinlikle çok heyecan verici. Giyince çıkarası gelmiyor insanın :asik

Denizİpek bunu beğendi.
  3. Denizİpek

Denizİpek Yeni Üye

gerçektende öleee :) mağazanın içinde gezip durdum heyecandan :-D

4. olala

olala Yeni Üye

İnternette gördüm beğendim aldım. Yaklaşık 9 ay önceden :) daha giymek nasip olmadı arada indirip deniyorum. Benim kadar rahatı yok herhalde :)

melisgelin ve cikolatalikek bunu beğendi.
  5. cikolatalikek

cikolatalikek İnci Üye+

Ben de kendimi hızlı sanırdım sen benden de hızlısın :D:p

olala bunu beğendi.
  6. melisgelin

melisgelin . YASAKLI

Ne cesarett asla alamazdim denemeden :eek: hangi markadan aldin cook merak ettim gelinligini gostermek istersen tabii :) bende oleg cassini markasinin net sitesinden bi gelinlige bayilmistim hatta burdan paylasmistim modeli ama sonradan magazasina gidip canli canlı görünce şok oldum cok adi bir kumasi vardi ve basit duruyorduu fiyatıda 5 bin küsürdü hic haketmiyordu valla sen iyi cesaret etmissin denemeden dokunmadan almaya :D

cikolatalikek bunu beğendi.
  7. cikolatalikek

cikolatalikek İnci Üye+

Kesinlikle ben de cesaret edemezdim. Gelinliğim dikilince istediğim gibi olacak mı o konuda bile tereddütteyim. Büyük cesaret valla :D

melisgelin bunu beğendi.
  8. melisgelin

melisgelin . YASAKLI

O yüzden ben dikim bile istemedim cunku nasil olacak diye bekleyemezdim kötü olma ihtimalide var. Hazir gelinliklerden deneyip aldim sadece bedenime tam oturtulacak o kadar bide duvak yapilacak :) risk almayi hic sevmiyorsam demek :D

cikolatalikek bunu beğendi.
  9. cikolatalikek

cikolatalikek İnci Üye+

Vallahi ben vitrinde duruşuna o kadar bayıldım ki görür görmez işte bu dedim :asik denedim birkaç detay ekleme çıkarma yapacağım. İlk provamı iple çekiyorum :alkis

melisgelin bunu beğendi.
  10. olala

olala Yeni Üye

Elimde fotoğraf yok ama ben ikinci el aldım canım kadınla görüştük çok uyguna baya kaliteli bi gelinlik aldım :) bedeni de tam oturunca süper oldu :)

melisgelin bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş