1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Düğün Giriş Şarkıları

'Düğün Müzikleri' forumunda Yeliz tarafından 3 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. tuğbabenli

tuğbabenli İnci Üye+

Bizim giriş müziğimiz de buydu fikir olsun kızlar..en sevdiğiniz melodiler olması önemli düğün başlarken keyifle başlayın ki öyle devam etsin. gerçi sizin gününüz sonuçta ben onca müzik hazırladım hangisi çaldı hatırlamıyorum bile, ne çalsa oynadım güldüm durdum. :D

CanerEdanur ve ozlem392 bunu beğendi.
  2. ozlem392

ozlem392 Uzman Üye+

aynı bunun gibi bir giriş müziği çalındı bizde aa duyunca şaşırdım başı sanki aynıydı :D

tuğbabenli bunu beğendi.
  3. tuğbabenli

tuğbabenli İnci Üye+

muhtemelen budur ya da yine can atillanın diğer müziklerinden biridir düğün videonu izleyince bakarsın cnm hatırlarsın

ozlem392 bunu beğendi.
  4. ozlem392

ozlem392 Uzman Üye+

böyle de güzel oldu :) ben düğün heycanıyla hangisi giriş müziğiydi hangisi ilk dans müziğiydi hiç dikkat etmedim :d düğünden sonra düğün cd sini izlerken fark ettik :D

5. tuğbabenli

tuğbabenli İnci Üye+

Aynen aslında bundan üç ay önce burada deli gibi yok giriş yok pasta müziği seçmeye çalışan ben hazırladığım müziklerin flashını yanıma almayı unuttum. son dakika kağıda yazdırabildiğim kadarı çalındı :D Gelin Hanımlar bunu da dikkate alın yedek olarak yanınızda bir kağıtta yazılı olsun şarkılar. Sevinç, heyecan stres derken herşey uçuyor. Ben mesela takı töreninde çalması için yeşilçam müziklerini özenle seçmiş ayıklamıştım ama çalınmadı, çünkü unuttum:(

Ceyoo ve ozlem392 bunu beğendi.
  6. ozlem392

ozlem392 Uzman Üye+

kesinlikle katılıyorum sana :) gerçi benim hiç öyle takıntım yoktu ne çalarsa çalsın modundaydım düğün günüm :D takı da ne çalındı ne oldu hatırlamıyorum :D oynamaktan hiç bir şey görmemişti gözüm :D

tuğbabenli bunu beğendi.
  7. CanerEdanur

CanerEdanur İnci Üye+

Aynen bende gündemde olan şeylerin özel olduğunu düşünmüyorum. Zaten gün içinde dinliyoruz ya da dinlemesek bile illaki duyuyoruz

melisgelin bunu beğendi.
  8. CanerEdanur

CanerEdanur İnci Üye+

Teşekkür ederim öyleyse :)

meryem01 bunu beğendi.
  9. CanerEdanur

CanerEdanur İnci Üye+

Dikkate alacağım bu yorumunuzu :)

citoss bunu beğendi.
  10. ysmnçtn

ysmnçtn Yeni Üye

Giriş eğlenceli bir müzik olsun istiyorum Sezen Aksu nun olmaz olsun şarkısı nasıl sizce nakarat kısmı çok hoşuma gidiyor
    Altın, gümüş, pırlanta
    Zümrüt, sedef, yakutla
    Kim mutlu olmuş dünyada
    Bir tek içten gülüş
    Bir tatlı söz, bir öpüş
    Sevdalı bir tek bakış yeter bana

mmlke ve tuğbabenli bunu beğendi.
  11. tuğbabenli

tuğbabenli İnci Üye+

Benim pasta müziğim :arabeni ama göksel daha hareketli ondan da dinle bir de o şarkı giriş fazla hareketli cnm

12. ysmnçtn

ysmnçtn Yeni Üye

Bir arkadaşım yasemin kumral ın bim bam bom şarkısıyla oynayarak girmişti zorlu bir evlilik sürecinin ardından çok manidar ve eğlenceliydi çok hoşuma gitti eğlenceli bişey olsun istiyorum ama daha zaman çok düşüneym hala fikirlere açığım :)

13. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

bizim salona giriş müziğimiz "Göksel - Senden Başka" şarkısı idi :)

ysmnçtn bunu beğendi.
  14. ysmnçtn

ysmnçtn Yeni Üye

Süper seçim hiç aklıma gelmemişti bu not ediyorum

bride-to-be bunu beğendi.
  15. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

bence güzel oldu :)

ysmnçtn bunu beğendi.
  16. Paşam

Paşam Yeni Üye

merhaba kızlar aranıza yeni katılanlardayım bu forum gerçekten çok güzel bnde sözlüyüm nişanım olucak nişan giriş müziği resul dindar teşekkürler şarkısını düşünüyorum nasıl sizce

Ceyoo ve ysmnçtn bunu beğendi.
  17. Ceyoo

Ceyoo Yeni Üye

Merhabalar kızlar bnde yeni üyeyim 12 martta nisanim var giriş müziği ilk dans konusunda çok kararsızlık yaşıyoruz sözlümle ben Leonard cohen-dance me to the endişe of love olsun istiyorum o da Türkçe istedi tl türkçe versiyonu ferhat göçer söz verdim olsun dedim en son ama emin değilim yardımcı olursanız sevinirim

18. Ceyoo

Ceyoo Yeni Üye

Merhaba bende çok beğendim güzel olur ama biraz daha hareketli olsa sanki daha da coşkulu olabilir ama güzel secim

Paşam bunu beğendi.
  19. mmlke

mmlke İnci Üye+

bu bizim takı müziğimizdi özellikle nakaratından dolayı seçmiştik :komik

ysmnçtn bunu beğendi.
  20. Ruci

Ruci Aktif Üye+

Kızlar bizde giriş müziğimiz ne olsn diye düşünürken sevdiceğim polis olunca değişik bi fikir attı ortaya. Düğünümüz havuz başı kır düğünü olacak ve merdivenden inicez. Şarkıyı yeni üye oldugum için paylaşamıyorm ama Grup Göktürkler'in Asena diye bi şarkısı var 'Turan'a yolculukta eşim ol sen Asena' bununla giriş yapalm dedi hatta iki arkadasm kamuflaj giysn önce onlar çıksn ikisi kapının iki tarafa geçsin smra biz çıkalım ve inelim merdivenlerden dedi fikir değişik oldugu için aklımada yattı gibi ama yinede kararsızım sizce nasıl ?

mine bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş