1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Beyaz Eşya Renk Model Marka Neler Aldiniz?

'Elektrikli Ev Aletleri' forumunda SAFİNAZ tarafından 17 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. gugu86

gugu86 Yeni Üye

Merhaba

camasır makınemı samsung aldım ben buzdolabı ve bulaşık makınemı beko alıcam , beko kullanan varmı bız buzdolabından cok memnunuz o sebeple tercıh edıyorum

Aylin ve melisgelin bunu beğendi.
  2. gugu86

gugu86 Yeni Üye

sıyah camı satan adam bıle onermedı sureklı parmak ızı olur sıler durursunuz dedı ama gorunus olarak çok şık tabı

3. pekmutlu

pekmutlu İnci Üye+

Tum beyaz esyalarimi gri ve vestelden aldim. Simdilik memnunum hele camasir makinemi cok seviyorum çok sessiz

4. melisgelin

melisgelin Yasaklı

bizim tüm beyaz eşyalarımız beko 8 10 yıldır kullanıyoruz ve hiç bir problem yaşamadık en ufak bir bozulma olmadı maşallah :D

5. melisgelin

melisgelin Yasaklı

siyah cam gerçekten çok çok kullanışsız annem bıktı temizlemekten artık o yüzden bende kendi evime tercih etmem asla :)

6. pembebogurtlen

pembebogurtlen Yeni Üye

çamaşır makinem arçelik inox
    bulaşık makinem bocsh inox
    buzdolabım beko inox aldık biz de:asik

7. Minikum

Minikum Yeni Üye

mrb aldığınız ürünlerin model kodlarını biliyormusunuz bizde samsungdan fiyat aldık hemde 3 parça olmasına rağmen daha yüksekti çokda yüksek modeller seçmedim ama 5500 gibi bi rakam vermişlerdi bize

8. Sinem_469

Sinem_469 Yeni Üye

[​IMG][/url][/IMG] [​IMG][/url][/IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] , kızlar dugunumuz 2 nisanda beyaz eşyalarımizi aldık resimlerini paylasabilmisimdir umarım kullanan varsa yorumlarınızi bekliyorum şimdiden teşekkürler

aytenengin bunu beğendi.
  9. AylinY

AylinY İnci Üye+

Gün itibari ile evimizin ilk eşyalarını aldık :asik Beyaz eşyalardan başladık.En başından beri Siemens düşünüyoduk.Epey araştırdık ve düşündüğümüzü yapmaya karar verdik.
    Mutfaktaki beyaz eşyaları inox seviyorum.Her mutfağa uyum sağladığını ve daha şık durduğunu düşünüyorum bu sebeple bulaşık makinem ve buzdolabım inox :gulumse
    Bulaşık makinem; bulaşık mak.png bulaşık 2.png
    Bir de link bırakıyorum almayı düşünen,özelliklerini öğrenmek isteyen olursa bakabilir.
    http://www.siemens-home.bsh-group.c...makineleri/solo-bulasik-makineleri/SN25L831TR
    Buzdolabım;
    buzdolabı.png buzdolabı.png2.png
    Yine özellikleri için linkini bırakıyorum.
    http://www.siemens-home.bsh-group.c...ar/buzdolaplari/iq500-buzdolaplari/KG76NAI30N
    Fırın ocak ve davlumbazı ev tuttuktan sonraya bıraktık.Bazı evlerde 3lü ankastre set oluyor çünkü.Olmazsa siyah cam ocaklı bi set alacağız.Şimdilik beklemede :sevimli
    Son olarak çamaşır makinasını beyaz tercih ettik.Hem banyoya daha uygun oluyor beyazın görüntüsü bizce,hemde satıcı inoxlarda buhardan dolayı lekelenme olabileceğini söyledi.
    çamaşır mak.png çamaşır mak.png2.png
    Özellikleri için
    http://www.siemens-home.bsh-group.c...makineleri/solo-camasir-makineleri/WM12T480TR
    Aldım gerçi ama yorumlarınızı bekliyorum :melek @bsyl ve diğer merak eden arkadaşlarım buyursunlar :guzellik

10. mysterious88

mysterious88 İnci Üye+

Güzel günlerde kullanırsın inşallah canim bende tercihimi boschtan yana kullandım siemensle aynılar makinalarımız aynı yani :)

AylinY bunu beğendi.
  11. AylinY

AylinY İnci Üye+

Evet üretimleri aynı diye biliyorum ben de :) Teşekkür ederim canım çok sağol.Memnun musun peki ?:sevimli

mysterious88 bunu beğendi.
  12. mysterious88

mysterious88 İnci Üye+

Alirken çok araştirdim uretimleri ayni ürünlerde ayni bosch bazı makinalarinı almanyadan getiriyor alman üretimi bulaşik makinami o modelden almistim ici komple celik tabani falan siemens daha pahaliydi fiyat olarak aklimda zaten bosch vardi cok memnunum bulasik makinamda hic koku yok buzdolabim sebze meyveleri cok uzun sure taze tutuyor ocagim eski usül fırinli solo diye geciyor lojmanda oldugumdan ;) camasir makinamda gayet sessiz titretmeden calisiyor

AylinY bunu beğendi.
  13. Betül

Betül Moderatör Site Yetkilisi

Güle güle kullan canım inşallah ürünlerimiz marka model aynı ben 6 ay olacak çok memnunum hepsinden umarım sende de kullanışlı olur :)

AylinY bunu beğendi.
  14. AylinY

AylinY İnci Üye+

Ay süper valla çok sevindim memnun olmana.Darısı başıma inşallah :guzellik

mysterious88 bunu beğendi.
  15. AylinY

AylinY İnci Üye+

Teşekkür ederim Betüşüm :* Valla olumlu yorumlar kalp ben şuan :D Çok sevindim senin adına.İnşallah ben de senin gibi memnun kalırım :guzellik

Betül bunu beğendi.
  16. bsyl

bsyl İnci Üye+

Canım çok güzel görünüyorlar güle güle kullan :* buzdolabı geniş gözüküyor rahat rahat kullanırsın çamaşır makinesinin kurutma özelliği var mı o özellik çok rahat oluyor :)

AylinY bunu beğendi.
  17. cuak

cuak Yeni Üye

merhabalar bende arçelikten aldım ama daha kullanmaya var ben hepsini beyaz aldım.inşallah iyi çıkar yaa.:(

18. cuak

cuak Yeni Üye

merhaba bende bunları aldım kullanmaya başladın mı acaba?

19. AylinY

AylinY İnci Üye+

Teşekkür ederim canım benim.Darısı sana inşallah :guzellik Kurutma özelliği yok.İkisi beraber olanı önermediler.Biz de tercih etmedik.Yerimiz olursa belki daha sonra alırız diye düşünüyoruz ayrıca kurutma makinası.

bsyl bunu beğendi.
  20. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

Canım güle güle kullan çok güzel ama sana bir tavsiye vereyim ocak 3'lü setini siyah alma derim sildikçe tozlanıyor,tozlandıkça siliyorsun lekeler çok belli oluyor :confused: evet çok şık duruyor ama uğraştırıcı baya :oops:

AylinY bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş